0
0

Recenze hotelu Hotel Villa Ocean View *** (Srí Lanka (Cejlon) – Wadduwa – Wadduwa)

Pěkný komplex odpovídající kategorii 3*.Transfer z letiště asi 1,5 hodiny.

Ubytování

Ubytování bylo rozděleno do dvou druhů. Hlavní budova, tam byly pokoje kategorie 4* a poté kolem areálu komplex patrových budov, kde jsme bydleli my, označené jako 3*. Náš pokoj byl hodně malý, ale odpovídal nabízeným fotografiím. Na pokoji jsme měli varnou konvici, klimatizaci, balkonek byl menší.

Strava a stravování

Výběr nebyl tak velký, ale pro nenáročné klienty bez problémů. Strava byla chutná a jídelna rozdělená do dvou částí, ta venkovní část byla obehnána sítí, kvůli okolnímu zvířectvu. (kočky, psi, ptaci…). Bar u bazénu v rámci all inclusive fungoval do 23:00.

Vybavení, služby a personál hotelu

Hotel nabízí animační programy,přes den u bazénu vodní aerobic. Mají zde také svého slona, na kterém nabízejí projíždu v hotelové zahradě u pláže za 10 usd/osoba. V areálu je několik bazénů a výřivka. Stolni tenis a šipky byly zdarma. Za poplatek sauna, minigolf, tělocvična..

Pláž a moře

Pláž je zde oddělena plotem, za kterým číhají místní prodejci s oblečením, obrazy..ale jsou zde dobré ceny.Byly tady velké vlny, nedoporucuji pro neplavce. Zahrada před pláží je plná lehátek schovanými pod stínem palem a dá se zde také relaxovat a opalovat.

Okolí hotelu

klidné okolí Wadduwy, centrum je asi 2 km.

Celkový dojem

Na hotelu bylo hodně rusů, ale nedělali žádný nepořádek.

Celkově na Srí Lance je velmi špatná infrastruktura, takže doprava je zde velmi pomala. Myslim, ze v prosinci 2011 zde byla otevrena konecne prvni dalnice na trase z Colombo- Galle.

Pobyt: listopad 2011

http://www.recenze.cz/sri-lanka/wadduwa/wadduwa-2153/hotel-villa-ocean-view-2159/villa-ocean-view-sri-lanka-38.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .