0
0

Playa del Cable je částí lanzarotského hlavního města Arrecife, které je poměrně dost rušné a uspěchané. Playa del Cable je tak jakousi příměstskou rekreační zónou, kde vyrostly četné hotelové komplexy, a kde si mohou turisté vychutnávat klidu, přitom být doslova nadosah všem vymoženostem metropole.

Playa del Cable se rozkládá v jihovýchodní části ostrova Lanzarote. Tato rezidenční čtvrť nabízí ubytování v luxusních hotelích na úrovni, které poskytují opravdu kvalitní služby. Letovisko Playa del Cable je tak vhodné pro všechny, kdo hledají klidnou dovolenou s nádechem luxusu. Pohodovou atmosféru mohou narušit pouze letadla, protože se přímo v Playa del Cable nachází letiště.

V Playa del Cable si můžete užívat veškerých vymožeností turistického střediska. Najdete zde restaurace, bary i četná zábavní zařízení. Pokud by vám to však nestačilo, není nic jednoduššího, než se vydat centra Arrecife, které leží pouhé tři kilometry odtud. Snadno tak do hlavního města dojdete pěšky, ale využít můžete také místní autobusové dopravy. Samotné Arrecife je sice velmi moderní a živé město, kterési však uchovává jakési kouzlo starých časů. Zajímavá je především procházka starou čtvrtí, která je protkána úzkými křivolakými uličkami.

Letovisko Playa del Cable je lemováno nádhernou písečnou pláží, po které bylo také pojmenováno. Pláž má pozvolné svažování do moře, proto je vhodná i pro malé děti a neplavce. Můžete si na ní půjčit lehátka i slunečníky a samozřejmostí jsou sprchy, toalety a převlékárny. Kromě lenošení ve vyhřátém písku se můžete věnovat také některému z mnoha druhů vodních sportů, jako je například windsurfing, kiting, plachtění nebo jachting. Letovisko si oblíbili také milovníci potápění a šnorchlování, pobřeží je totiž lemováno korálovými útesy, které ukrývají pestrobarevný podmořský svět. Jestli dáváte přednost raději sportům na souši, můžete využít služeb půjčoven kol a vyrazit na cyklistický výlet. Na své si zde přijdou také golfisté, jednotlivá hřiště se nachází ve vzdálenosti cca 6 kilometrů.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .