0
0

Palmanova je situována jihovýchodně od hlavního města a je vyhledávána nejvíce mezi anglickými turisty. Důvodem jsou krásné pláže z jemného písku i bohatý noční život. Ten se odehrává v bezpočtu barů a restaurací, z nichž mnohé vypadají, jako by byly přeneseny ze staré dobré Anglie. Najdete zde také jednu z největších a nejvyhlášenějších diskoték v Evropě – BCM.

Palmanova a sousední Magalluf jsou vrcholné případy městského životního stylu, který se vyvinul ve Středozemí, a který je, dalo by se říct, skoro zcela závislý na příjezdu zahraničních návštěvníků, který očekávají stejný komfort a prostředí, jaké mají doma, ale v teplejším podnebí.

Navštívit můžete v rámci letních radovánek také zdejší Aqualand, Casino Paladium, Westernpark a vystoupení v duchu pirátských výprav. Nedaleko se nachází i komplex Marineland s populárním vystoupením delfínů, lachtanů a papoušků. Komplex je kombinován se zoologickou zahradou a velkým akváriem.

Golf de Poniente

Toto velmi kvalitní mistrovské golfové hřiště bylo otevřeno v roce 1978. Jeho autorem je architekt John Harris, který ho zabudoval do zdejší krajiny uprostřed piniových hájů, stromů a jezer. Hřiště nepatří mezi nejlehčí právě díky jeho poloze a množství stromů podél fairwaí. Nachází se v blízkosti dalších golfových hřišť Golf de Bendinat, Santa Ponsa a Son Vida.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .