0
0

Moscari – informace o letovisku

Moscari je velmi poklidná obec ve vnitrozemí ostrova, vzdálená asi 4 km od města Inka, a asi 45 km město Soller. Přibližně 35 km severovýchodně se nachází Palma de Mallorca s letištěm. Malá obec má vše potřebné pro turisty – od rustikálního hotelu, přes bary a obchody s knihami a potravinami. V obci se nachází malý kostel.

Tipy na výlety

Zlatý ostrov – cykloturistika

Pojeďte si prohlédnout, jak vypadá tento nádherný ostrov, když opustíte jeho vyhlášená pobřežní letoviska. Naleznete nefalšovaný středomořský ostrov s nádhernou atmosférou, příjemnými hospůdkami, dobrým jídlem a pohodovými lidmi. Kromě toho i rozvíjející se servis pro cyklisty v podobě nových stezek, vyhrazených jízdních pruhů a cykloprodejen.

Jedna z nejhezčích tras cyklistických výletů vede ze Solleru po skalnatém pobřeží přes romantické městečko Deiá, kde má rezidenci herec M. Douglas, do Valldemossy, místa skandální lásky F. Chopina a G. Sandové. Nevynecháte vysokohorskou krajinu pohoří Sierra Tramuntana. Stateční cyklisté si mohou dát bonbonek v podobě výjezdu soutěsky Sa Calobra od moře do 1100 m.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .