0
0

Mexiko – nádherné ubytování, pláž, památky,…vše parádní

Letos na konci dubna jsme se s přítelem vydali na 9 dní do Mexika. Let byl sice dlouhý, ale s vidinou krásných zážitků na místě to celkem uteklo. Těšili jsme se na krásné počasí, pěkný hotel, pláž, hezké památky a příjemní lidi. vše dopadlo tak, jak jsme si plánovali.

Ubytování – hotel Grand Riviera Princess ***** (Mexiko – Mayská riviéra – Playa del Carmen)

ubytování bylo skvělé, měli jsme připlacený typ pokoje platinum suite, takže i vířivka na balkóně byla samozřejmostí. vše nové, krásné, čisté, každý den uklizené. Okolí hotelu v pořádku. je to obrovský resort, takže je taková menší procházka jen to, než dojdete na večeři. ale je to příjemné. Hotel opravdu skvělý, rozhodně odpovídá ceně. naprostá spokojenost jak se službami hotelu, tak s výlety od místní kanceláře do Chichén Itzá, Tulumu, Xel-Há,…

Strava a stravování

strava výborná, v tomto hotelu je myslím 8 a la carte restaurací, takže jsme každý večer večeřeli někde jinde. mexická, orientální, italská, sea food…snídaně bohaté, na obědy jsme nechodili, většinou jsme byli někde na výletě a nebo jsme si dali jen něco lehkého na pláži.

Vybavení, služby a personál hotelu

je to opravdu luxusní hotel se skvělými službami, milým personálem. je to obrovský komplex, ale i co se týče prostředí hotelu, tak vše upravené. perfektní.

Pláž a moře

pláž pěkná, čistá, moře příjemné. je pravda, že docela dlouhé je pozvolný vstup do moře.

http://www.recenze.cz/mexiko/mayska-riviera/playa-del-carmen-7079/grand-riviera-princess-19504/mexiko-nadherne-ubytovani-plaz-pamatkyvse-paradni-299.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .