0
0

Nejslavnější atrakcí slunečného ostrova Tenerife se stala botanicko-zoologická zahrada Loro Parque. Ta se nachází v městě Puerto de la Cruz. Taky si jej nenechte ujít! Je to nádherné!

K obdivu se vám vystavují zvířata jako tygři, šimpanzi nebo pestrobarevní papoušci, těch je tu na 300 druhů! Předvedou vám, jak umí jezdit na kole nebo na kolečkových bruslích. A také umí počítat! Řekněte, nestojí za to, aby jste se na ně zašli podívat?

Jen si musíte sehnat rozpis akcí, aby vám nic neuniklo. Tak totiž můžete vidět cvičené kosatky nebo velká akvária.

Také se zde nachází největší výběh pro tučňáky na světě. V něm se simuluje jejich přirozené prostředí, takže tyhle malé bytůstky ve fráčku vůbec netuší, že by se mohli nacházet na teplém ostrově Tenerifé.

Uvidíte také obrovská akvária plná podmořských zvířat a rostlin. Co to ale je ve srovnání s akváriem se žraloky. To je řešeno tak, že máte pocit, že žralok si to namířil přímo na Vás. Oddychnete si, že mezi vámi a žralokem je ještě sklo.

Milovníci světa rostlin jistě ocení kaktusária a vůbec veškerou zeleň, které je v tomto komplexu opravdu požehnaně.

Loro Parque můžete navštívit každý den od 8.30 do 18.45hod. Vstupné je pro děti do 5 let zdarma, Do 11let za 19€/den a pro dospělé za 30€/den. Je možné si také pořídit permanentku na neomezený počet vstupů, platnou po celý rok. Za tu děti zaplatí 60€ a dospělí 90€.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .