0
0

Recenze hotelu Talanguera Beach Resort *** (Dominikánská republika – Jižní pobřeží – Juan Dolio)

Hotel se nachází na jížním pobřeží v Juan Doliu, nedaleko proslulé práže Boca Chica.

Transger z letiště trval cca 3 hodiny autobusem.

Krásná dovolená, co více dodat – doporučuji poznat.

Ubytování

Hotel se skládá ze dvou částí, resortů, u moře v hotelové části a za cestou s recepcí a ubytování v bungalovech. v hlavní budově, oddělenou místní komunikací se skláda z recepce, bungalovů, kaskádové bazény, různé typy bazénů, budouva se sálem, zahrada s plameňáky. Druhá část resortu se skládá z hotelové části ubytování ve 3 patrech, vnitřní restaurace, venkovní restaurace a barem na pláži.

Co se týče ubytování, byli jsme ubytování u pláže v hotelovém resortu, s výhledem na moře. Pokoje byly vybaveny starším nábytkem, ale vše fungovalo v pořádku. Pokoj byl vybaven varnou konvicí, automatickou klimatizací, trezorem za příplatek, wc, vysoušečem vlasů, sprchovým koutem, telefon/SAT.

Strava a stravování

chodu byl čerstvý ananas, pomeranče, ovocné saláty. Hlavní jídla byla docela dost stejná, denně těstoviny, maso převážně hovězí.Různé typy rýže, dezerty téměř denně stejné. Večeře byly pod širým nebem s různou tématikou, např. mexickou, francouzskou, americkou. Alkoholické nápoje byly velmi žádané, především dominikánský rům, voda neustále k dispozici, po celý den přístup alko nápojů, různé míchané nápoje.

Vybavení, služby a personál hotelu

Kulturní využití hotelu bylo na perfektní úrovní, k dispozici byl stolní fotbal, šipky, kulečník, spousta sportovního využití. Možnost serfingu, jízdy na koni po pláži. Animace byly 2x denně, v dopoledních hodinách a večerních hodinách, co druhý den bylo večerní divadlo s představeními. Bazény byly denně čištěny, opečovávány.

Personál hotelu byl vstřícný, zejména v okamžiku kdy dostali spropitné. 🙂

Animátoři byli velmi pohotoví, zábava byla po celý den.

Pláž a moře

Vzdálenost hotelu od moře je téměř nulová, lehátka přímo na pláži zdarma. Vstup do moře pozvolný, písečná pláž fantastická. Nebylo potřeba obuvi. Vodní sporty byly k dispozici za poplatek, např. jízda na banánu, kajak a další. Teplota vody v lednu byla idelání kolem 27 stupňů, moře klidné, čisté. Pláž byla denně uklízena hotelovou službou.

Okolí hotelu

V okolí hotelu byla velká hotelová zahrada, poblíž byl místní bar Chocolada. Možnosti procházek bylo dostatek, nejen podél pláže se dalo dojít do centra města. Podél pláží bylo spoustu barů a míst k procházkám. Spíše se jezdí do vzdálenějšího okolí na výlety. Okolí hotelu nebylo nijak čisté, celkové dominikánci nijak pořádek neudržují.

Celkový dojem

Na hotelu již nám tak nijak nezáleželo, ale celkové Dominikánskou republiku doporučuji úplně všem, nejkrásnější příroda, azurové moře. Celkově vzato má tato země spoustu k nabídnutí, co se týče jak hor, památek, moře, zážitků.

Pobyt: leden 2012

http://www.recenze.cz/dominikanska-republika/jizni-pobrezi-dominikanska-republika/juan-dolio-6782/talanguera-beach-resort-26233/nejkrasnejsi-zazitek-dominikanska-republika-1310.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .