0
0

Máme nový výlet. Jmenuje se Crazy night. Je to výlet, který mám nejraději, protože miluji lodě a vše co s nimi souvisí. Už se mi poštěstilo se ho dvakrát zúčastnit. Poprvé to bylo proto, abych ho poznala a mohla o něm našim klientům vyprávět, po druhé už s klienty naší CK.

A jak výlet probíhá? Z přístavu se vyjíždí ve tři hodiny odpoledne. Pluje se přibližně hodinu a půl k prvnímu šnorchlování, ke korálovým ostrovům. Výbavu k němu je možné si bezplatně zapůjčit přímo na lodi. Pro ty co si nejsou tak úplně jisti v plavání, je zde možnost zapůjčení plovací vesty, které je také zdarma. Přibližně hodinu je pak možno objevovat tajuplný podmořský svět na vlastní oči. A věřte nebo ne, rozhodně je na co se dívat.

Další zastávka je na ostrově Giftun. Ti z vás, co u nás v Hurghadě již byli, určitě vědí o čem píši. Je to největší ostrov u našeho pobřeží s nádhernou pláží s bílým pískem a neuvěřitelně čistou vodou. A hlavně časově pobyt na ostrově vychází již v podvečer, to znamená krásný teplý letní večer s koupáním, kde již je velmi málo lidí a odkud se dá pozorovat západ slunce. Potom nás již na lodi čekala výborná večeře, kde se mimo jiné podávali ryby a další dary moře. Po občerstvení jsme si vyzkoušeli rybaření přímo na lodi. Bylo to sice jen s háčkem a návnadou připevněnými na vlasci, ale i tak jsme si u toho užili spoustu legrace. Asi se ptáte zda někdo něco chytil. Podařilo se, ale velmi málo. A to je dobře, jde přeci o zábavu a rybky nechme žít.

Nakonec nám ještě zatančila břišní tanečnice, olíbal nás legrační kůň, zatančili jsme si v převlecích, které jsme dostali od posádky, a napjatě čekali zda něco nevyhrajeme v tombole. Mezitím už naše loď dorazila k přístavu a my se už jen loučili se skvělou posádkou.

Tak zase příště.

http://www.ckalex.cz/detail-destinace-delegat-denik/?ArtID=255

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .