0
0

Cesta na Mallorcu

Tak vám takhle jednou sedíme s kamarádem u piva a kecáme a kecáme – však znáte chlapy. A najednou to přišlo, pojedem k moři ne voe?!. A když k moři tak samozřejmě ALL IN a následek se můžete podívat ve fotogalerii a v recenzi hotelu. Další otázky, které bylo třeba vyřešit – kdo další pojede, kam se pojede. Nikdo další už nechtěl, prý peníze a čas – ach ty samé výmluvy pořád dokola. Tak holt měli smůlu, přeci za nás nebudou rozhodvat ti co nechtějí jet.

Destinace kam – rozhodování bylo težké a náročné, i když to bylo pouze ze dvou destinací. Mallorca, Ibiza??? A tradáááá na Mallorcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V průběhu příprav, moc jich nebylo (sehnat opalovací krém, kolega pokouknout po nějakém to místu), se mi poštěstilo potkat kamarádku. Tak se tak bavíme, jak jde život, co v práci a kam na dovolenou. No přeci letíme LAST MINIT na Mallorcu 🙂 a mohla bych letět s vámi, se ptala?. No a proč ne. Měsíc před odletem, nás bohužel čekalo to nejhořší, návštěva cestovky TT a zaplatit cestu. Námi vyhlídlý hotel bohužel nebyl k použití, už byl komplet obsazenej – naštěstí. Proč naštěstí? To se dozvíte na konci cesťáku!. Druhý v pořadí byl sice na druhém konci ostrova, ale vzhledem k tomu, že s námi cestovala prcek Ajá, to bylo docela rozumné řešení. Hotel Samoa tedy byla naším buklým domovem pro následující dovču. Pokyny k odletu, sraz na letišti Ruzyni ve 20.00, odlet 22.00, přílet Mallorca 00.30. Balíme odpoledne 25 září už nažhavení na tu cestu a hlavně to rozpalený slunce. V deset rolujem (s ČSA na čas) po dráze a vzhůru na Mallorcu. Zrovna jsme se dověděli, od kamoše, nesnáším lítání, hahahahaha, už má smůlu. Cesta probíhá v naprosté pohodě. Najednou za letu žuch, plechovka s pivem nadskočila, kamoš zelený jak náš rybník, to nevěstilo nic moc dobrýho. Juknu ven, všude samý mraky, kus dál lítají blesky a ceďááák jako prase. Člověk vytáhne paty z republiky s tím, že tu bude aspoň hezky a vono prd, prostě ceďák, to člověka dokáže jenom nasr……. . Jo oni tu jsou taky děti. Přistáni v pohodě, po výstupu z letadla to bylo jako když člověka hodí přímo do pračky a nestačí se svlíknout, dusno, horko, déšť – ne ceďááááák. Kufr použitý jako deštník, to byly hezké vyhlídky na dovolenou. No co na bar neprší tak co z toho dělat vědu! Vyrážíme směr Caleas de Mallorca, cesta trvá dodávkou asi tak hodinku a půl ( na dálnicích mají 90), kupodivu i déšť cestou ustává. A konečně vystupujem u hotelu Samoa, už bez deště. Ubytování neprovázejí žádné problémy, ale pouze maličké na pokoji, kdo s kým bude spát – „když si si je sem pozval, tak se ženskýma i spíš.“ Jasný žádný problém. Jako vodáci: spíme spolu, ale nespíme spolu. Osprchnout v půl šestý a na kutě. Tři hodinky spánku stačilo a hurá na snídani, nechat si udělat kartičku na ALL IN, v jedenáct na schůzku s delegátkou, ve dvanact na oběd a po obědě dvacet u bazénu. Jo a mimochodem od rána bylo jen a jen azůůůro ;-), teplota vzduchu 30, moře 26 – prostě absolutní paráda. Celý ………… pokračování příště ……………………

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .