0
0

Na prosluněném pobřeží Costa del Azahar leží malebné rybářské městečko Alcossebre. Přitažlivé je zejména svými písečnými plážemi Playa Romana a Playa del Moro. Ty se táhnou v délce několika kilometrů podél zátoky, kde si můžete užívat nejrůznějších vodních sportů jako je jachting, plachtění, surfing, jízda na vodních lyžích a mnoho dalších.

Pláže jsou svým pozvolným vstupem do moře ideální také pro rodiny s dětmi a neplavce. Můžete si zde za malý poplatek pronajmout lehátka a slunečníky.

Alcossebre je díky své poloze vhodným výchozím místem pro podnikání četných výletů do okolí. Skvělým výletem je například návštěva nedalekého městečka Peňíscola nebo Vinaros.

Jen několik kilometrů od pobřeží se v moři nachází malá skupinka sopečných ostrovů Islas Columbretas. V blízkosti letoviska se rozkládá také turisticky velmi oblíbený národní park Sierra de Irta.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Tarragony, která je vzdálena 130 km směrem na jihozápad. Přibližně 120 km na severovýchod leží Valencia, zajímavá jsou také městečka Castelló de la Plana, Peňíscola nebo Torreblanca. Další turisticky přitažlivá obec Alcalá de Xivert je od Alcossebre vzdálená pouhých 9 km. Zajímavé jsou rovněž výlety do Tinenca de Benifassa nebo Morella.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .