Asi 4 kilometry od Nessebaru jižním směrem se nachází vesnička Ravda. Za minulého režimu byla vesnička známá mládežnickými letními tábory. Díky rostoucímu zájmu turistů o oblast Nessebaru zde v poslední době vyrostla řada nových hotelů, z nichž některé jsou přímo v centru a některé u menších pláží dále od středu města. V centru Ravdy najdete několik kaváren, restaurací a obchůdků s příznivými cenami.

Ravda

Ravda

Počtem návštěvníků se nemůže srovnat s novým Nessebarem nebo s letoviskem Slunečné pobřeží, stále se tak ještě jedná o klidné turistické středisko.

Co nabízí Ravda

Centrum města je příjemné, s klasickými bulharskými rodinnými domky a s kostelem. Jestliže vám k prožití klidné dovolené postačí moře, pláž, aquapark a klidné okolí, je Ravda ideální destinací. Kromě zmiňovaného tady totiž nic jiného nenajdete.

Výhodou je dobré autobusové spojení se zajímavějšími městy ležícími nedaleko, kde se dají podnikat výlety. Ravda je totiž relativně dobře dostupná příměstskou dopravou z Burgasu a Nessebaru. Město s Nessebarem sousedí a doporučujeme si sem zajet, toto město rozhodně stojí za návštěvu, když už budete v Ravdě či v jejím okolí.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Ravda - super město, ale hrozná doprava

dne 2015-01-15 10:24:58

Ravda je skvělá pro páry nebo rodiny, ale musíte mít auto. Pokud jste sami nebo jedete s partou přátel a chcete si trošku užít v klubech na pláži, musíte být ubytováni buď přímo na pláži a nebo mít auto. Já bydlel trošku dál od pláže a dostat se na ni bylo utrpení, protože místní MHD tak nějak nefunguje...
Jinak městečko nabízí poměrně hodně možností jak se zabavit, takže určitě doporučuju. Pláž je krásná!Dovolená Ravda

Ravda je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Ravda či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Bulharska, stačí kliknout sem a vybrat si :-)