Les jako turistická zahrada, obydlený převážně opicemi Makak (Macaca fascicularis) ve vesničce Sangeh. Platí to samé co v Monkey Forestu v Ubudu – dejte si na opice pozor, jsou to potvůrky, které vám ukradnou co budou moct.

Sangeh Money Forest

Sangeh Money Forest

Sangeh je malý tropický deštný les obklopený rýžovými políčky s vysokými tropickými stromy, které poskytují skvělé útočiště opicím. Atmosféra krásného lesa je pro ně ideální a Sangeh monkey forest je tak ideální turistickou atrakcí.

Sochy v Sangeh Monkey Forest

Sochy v Sangeh Monkey Forest

Zajímavostí je, že v lese žijí tři skupiny opic (východní, západní a střední), které mezi sebou čas od času mívají konflikty, když se jedna ze skupin snaží obsadit území skupiny jiné.

Otevřeno je zde každý den, a to od 7:30 do 18:00.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.33 hvězdy
    4.33 / 5 (3 )
  • 86.6%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Hezký park

dne 2015-01-29 03:40:59

Sangeh Monkey forest je moc hezký park, který sice nestojí za samostatnou cestu, ale protože je v jeho okolí více zajímavých míst, stojí za to se tady zastavit a udělat si třeba piknik a nebo prostě jen chvilku posedět ve stínu stromů. Je samozřejmě legrace pozorovat hloučky makaků, kteří vyvádí a dělají naschvály nepozorným turistům :)
Pokud jste už byli v Ubudu v Ubud Monkey forest, tak asi máte představu, co vás tady čeká, výhoda Sangeh Monkey forest je v tom, že je zde mnohem hezčí, upravenější prostředí.Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Bezva na odpočinek jen pozor na opice

dne 2015-01-18 11:24:32

Jeli jsme si sem odpočinout po předchozím dni plném chození. Cestou jsme si koupili jídlo a pití a udělali si piknik. Já za chvíli usla, takže jsem si krásně odpočinula, ale přítel to měl složitější, protože musel odhánět opice. Ty přišly skoro až k nám a asi vymýšlely, jak nám ukrást košík s jídlem :))) Na opice prostě pozor, jinak fajn místo.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Prima park

dne 2014-11-28 18:52:25

Sangeh Monkey Forest je krásné místo, které přímo vybízí k odpočinku pod vzrostlými stromy s možností pozorovat potvůrky opice, kterak okrádají jiné turisty (jen si u toho dejte pozor, ať neskončíte podobně) :-)Dovolená Sangeh Monkey Forest

Dovolená Sangeh Monkey Forest je dobrou volbou pro každého, koho láká Bali. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Sangeh Monkey Forest a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!