Hlavní město oblasti Jembrana se nachází nedaleko přístavního města Gilimanuk, který spojuje Bali s Jávou a kterým prochází hlavní silnice z Denpasaru.

Negara Negara

© Indonesia Tourism, www.indonesia-tourism.com

Název Negara je často používán v souvislosti s celým západním Bali jako celkem, který se však správně jmenuje Jembrana. Celá oblast je nejméně navštěvovanou oblastí Bali a je také málo obydlena s výjimkami podél hlavní pobřežní cesty z Denpasaru do Gilimanuku a oblastí okolo přístavu, který spojuje Bali s Jávou. Většina území v této oblasti je zalesněna. Rovnější jižní část oblasti je velice úrodná a pěstuje se zde rýže.

Jak již jsem zmínil, Negara je hlavním městem oblasti Jembrana. Většina návštěvníků na Bali bude mít málo důvodů aby se do Negary vydali, snad až na závody bůvolů v Perancaku, který je poblíž a nebo jako zastávka na cestě do přístavu v Gilimanuku.

Negara má silný muslimský vliv, neboť je blízko muslimské Jávy, proto v centru města naleznete velkou mešitu.

Ve měste naleznete několik bank, bankomaty a také se zde dá ubytovat v několika hotelech, ač možností není mnoho.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 2 hvězdy
    2 / 5 (1 )
  • 40%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 2*: 2">
2 /5 stars

Nudné město

dne 2014-10-26 23:56:19

Poměrně nezajímavé město Negara můžete zcela s klidným svědomím na svých cestách po Bali minout. My jsme zde projížděli a protože jej zmiňovali v průvodci, tak jsme se na chvíli zastavili a šli se projít. Ale upřímně, nic zajímavého tady není. Nevím, jestli tady někdo jezdí na dovolenou, ale jestli jo, nechápu proč.Dovolená Negara

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Negara a nebo další spoustu zájezdů na Bali. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Negara a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!