Do 90 dní pobytu nepotřebujete na Bahamy vízum, musíte mít ale zpáteční letenku a pas s platností nejméně 6 měsíců po předpokládaném opuštění země. Což je tedy skvělá zpráva pro každého, kdo na Bahamy cestuje na běžnou dovolenou 🙂

Jestliže na Bahamy cestujete přes USA, musíte mít vyřízeno americké elektronické vstupní povolení (tzv. ESTA, vyřízení viz https://esta.cbp.dhs.gov/esta/application.html?execution=e1s1, poplatek je 14USD/osoba).

Letadlo společnosti Bahamasair

Letadlo společnosti Bahamasair

Nejsou známa žádná další omezení. Vždy však doporučujeme se před cestou pro jistotu podívat na stránky Ministerstva zahraničních věcí (viz www.mzv.cz) a vše si pro jistotu ověřit.

Platí zde standardní dovozní limity. Můžete dovézt 50 doutníků, 200 cigaret nebo libru tabáku, 250 cl destilátů a různé předměty osobní spotřeby.

Na Bahamách neexistuje přihlašovací povinnost, takže i v tomto budete mít o starost méně (ačkoli přihlašovací povinnost na běžných zájezdech zpravidla řeší za své klienty hotely).

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Bahamách

Bahamy je skvělá volba pro strávení dovolené a stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy na Bahamy či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! Stačí kliknout sem a vybrat si :-)