Karavela.jpg
4.30 (1 recenze)
Smetanova 894, 539 01 Hlinsko

Cestovní kancelář CK Karavela s.r.o. vznikla v roce 2012, nicméně její historie sahá až do roku 1993. Tato cestovní kancelář se od začátku věnuje pořádání poznávacích zájezdů do celého světa, v její nabídce najdete destinace napříč všemi kontinenty a časovými pásmy.

Cestovat můžete jak na klasických poznávacích zájezdech, tak i na poznávacích zájezdech s vysokohorskou turistikou a k dispozici jsou i zájezdy se stany pro cestovatele, kteří se nebojí trošky nepohodlí. S CK Karavela si tak vybere prakticky každý cestovatel.

2 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Nejprve obavy, pak spokojenost :-))
4.3( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

Kupovali jsme u Karavely zájezd, protože má pobočku kousek od našeho bydliště tak jsme to měli blízko a při zařizování zájezdu za skoro 70.000,- Kč jsme chtěli mít prostě „věci pod dohledem“. Jelikož k ní na internetu je hrozně málo informací, tak jsme měli docela obavy, zvlášť, když nás pořád strašil tchán o tom, jak krachujou cestovky atp.

Ale nakonec bylo všechno úplně v pořádku, cestovka jednala profesionálně a všechno proběhlo bez potíží a zájezd jsme měli bezvadný.

Takže mohu doporučit. Samozřejmě otázka je, jak by se zachovali v případě potíží, ale tu zkušenost nemám, tak nemohu posuzovat.

Zobrazuji 1 výsledek
Karavela.jpg před 3 roky
Zobrazuji 1 výsledek