Bahamy, to je pro mnoho z nás synonymum pro nádherné exotické místo, kde je klid, pohoda, prostě ideální dovolenková destinace. Skvělé na Bahamách je to, že to tak je v podstatě i ve skutečnosti :-)

Ať už jste milovník nádherných pláží, bujarého nočního života, hledáte adrenalinové zážitky, milujete šnorchlování či potápění, jste vášnivý rybář, milovník ptactva a nebo prostě jen cestovatel, který rád poznává nová zajímavá místa, vždy budete na Bahamách spokojeni a budete z nich odjíždět s pocitem, že jste našli další úžasný kus planety, kam se stojí za to vrátit!

Dovolená na Bahamách

Dovolená na Bahamách

Bahamské ostrovy nabízí opravdu mnoho kouzelných míst a je jen škoda (ale pro nás, skutečné cestovatele, je to vlastně dobře :-) ), že většina turistů začne a zároveň hned i skončí svou cestu po Bahamách na ostrově New Providence v Nassau a jeho okolí či na Paradise Island, kde tráví bahamskou dovolenou drtivá většina lidí, kteří se na Bahamy vypraví. Škoda je to především z toho důvodu, že tato místa vám neukážou opravdovou krásu Baham a neumožní vám poznat pravé obyvatele tohoto karibského ráje. I zde však zažijete nezapomenutelnou dovolenou, protože možnosti, které právě Nassau a zejména ostrov Paradise Island nabízí, jsou opravdu nepřeberné.

Většina turistů na Bahamy zavítá v rámci své okružní plavby na Bahamy, kdy zde stráví jen několik hodin a ze samotných Baham toho bohužel moc neuvidí.

Grand Bahama

Západ slunce na ostrově Grand Bahama

Pokud však chcete, aby vaše dovolená na Bahamách byla co nejvíce autentická a chcete z Baham poznat to nejlepší, rozhodně zvažte cestu i na další z ostrovů, které máme popsány zde na MAHALO.cz. Uvidíte, že budete překvapeni, jaký je rozdíl mezi hlavními turistickými letovisky a zbytkem souostroví, kde můžete zažít pravý exotický (karibský) ráj se vším všudy :-)

Budeme rádi, pokud vám MAHALO.cz pomůže se připravit, aby vámi zvolený zájezd na Bahamy byl tak nádherný, jak je to jen možné. A jsme si jistí, že zažít na Bahamách skvělou dovolenou opravdu není žádný problém, uvidíte sami :-)

Nezapomeňte nám pak napsat cestopis z Baham, budeme moc rádi!

Vaše MAHALO.cz

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!